Podpořte své zdraví těmito zajímavými přírodními produkty

Představte si, že můžete snadno a rychle podpořit svoje zdraví. Stačí využít nabídky SENZA medical – české firmy, která se specializuje na výrobu a distribuci jedinečných potravinových doplňků stravy, a objednejte si některé přírodní produkty z jejich nabídky.

Přinášíme vám některé zajímavé tipy.

Kolostrum

Kolostrum je přírodní přípravek, který pomáhá zlepšit imunitu a celkové zdraví. Má na obranyschopnost organismu blahodárný vliv. Jedná se o první mléko, které je vylučováno po porodu a je nabité množstvím živin – proteiny, vitamíny a minerály, které tělo potřebuje k obraně proti vnějším hrozbám, jako jsou viry, bakterie a plísně. Nachází se v něm také imunoglobuliny, laktoferin, cytokiny, vitamíny, biominerály, růstové faktory, speciální antivirové a antibakteriální látky, interferon a další, které se díky šetrnému zpracování v produktu zachovají. Kravské kolostrum z nabídky e-shopu senzamedical.cz má původ z ekologicky čistého prostředí jižní Moravy.

Kolostrum se zpracovává pomocí moderní technologie lyofilizace (sušení mrazem při −40 °C). Tím jsou ochráněné všechny důležité vlastnosti kolostra i po jeho vysušení.

AlfaOmega Eyes

AlfaOmega Eyes má unikátní složení a vyživuje párové orgány oči a játra. Složení tohoto přípravku je vytvořeno takovým způsobem, aby umožňovalo detoxikaci jater a dodalo výživu očím.

Tato měsíční kúra nabízí unikátní složení, které respektuje lékařské ustanovení a doporučení o výživě očí. Významnou část přípravku tvoří Lutein, který je dlouhodobě známý jako pomocník při léčbě makulární degenerace nebo šedého zákalu. Další složky produktu naleznete na webu společnosti.

Přírodní probiotika SENZA Lyovis

Tato přírodní probiotika podpoří trávení. Jsou vyrobená z čisté slovenské brynzy, která podporuje střevní mikroflóru, je bohatá na probiotické látky, obsahuje bílkoviny, tuky, enzymy a komplex probiotik. Jsou ideální volbou v případě zažívacích obtíží, pro obnovu střevní mikroflóry.