Chcete se stravovat snadno a zdravě? Pak vyzkoušejte krabičkovou dietu

Zdravé a kvalitní stravování nemusí být vždy jednoduché. Krabičková dieta vám to umožní. Je ideální volbou pro všechny pracovně vytížené nebo ty, kdo se chtějí stravovat zdravě a vyváženě, ale nemají čas nakupovat vhodné potraviny a připravovat si denně čerstvé pokrmy.

DietFreshMenu – ideální volba

DietFreshMenu nabízí zdravé stravování a pokrmy vyráběné z kvalitních surovin. Chcete-li začít se zdravým stravováním, tak neváhejte a začněte ještě dnes. Krabičková dieta DietFreshMenu představuje moderní způsob stravování, díky němuž se vždy budete cítit skvěle. Na každý den získáte 5 zdravých pokrmů připravených s citem a láskou, z kvalitních surovin. Můžete si jednoduše udržet zdravý životní styl a bonusem je možnost snížení nadváhy.

Filozofií společnost je příprava pokrmů z ingrediencí, které jsou čerstvé. Sama si vyrábí vlastní domácí produkty. Specialitami jsou domácí těstoviny, šunka, knedlíky (špaldové, krupicové a bramborové), bramborové noky, pudinky, termixy, jogurty, lučina, tavené sýry, kokosové mléko a další mléčné produkty. Co sama neumí vyrobit, poptá u domácích dodavatelů. Pochutnat si tak můžete na kvalitním domácím medu, celozrnném pečivu vyráběném v rodinné pekárně nebo na mase vyprodukovaném v biofarmě. Pokrmy, které připravuje, neobsahují umělá dochucovadla ani mražené maso. Mají nízký obsah konzervantů a stabilizátorů. Pro dochucení jsou doplněné čerstvými bylinkami.

Jak to funguje?

Je to jednoduché. Vyberete si balíček pro ženy či muže, s předem daným obsahem kalorií a objednáte. Objednávku si můžete nechat doručit na předem domluvené místo nebo si ji vyzvednete na některém z odběrných míst. Pokud chcete žít zdravě a stravovat se lépe a jako bonus hubnout, tak neváhejte a vyzkoušejte krabičkovou dietu DietFreshMenu. Je to ideální řešení za velmi přijatelnou cenu.